Banesen e re me dy dhoma e gjysem

Shitet nga: Burimi 14 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Mat 1
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomë e gjysem në lagjen Mat 1 (afer Chelsea Point), me sipërfaqe 78m2, kati përdhes. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo dhe korridor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim