Banesen kalabri afer europrintit-prishtin

Shitet nga: afrim 26 Shk 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
shes banesem kati 2 te ka sallon me kuzhin ni dhom gjumi koridor banjo ballkon ka lift dhe hyrje interfoni me kod qmimi e mobilume 40.000 euro pa mobile 38.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim