Banesen me Qira ne Qender te Prishtines.

Shitet nga: Atdhe 26 Mar 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 46 m2
Komuna: Prishtinë
Jap Banesen me qira ne Qender te Prishtines ngjitur me Hotel Sirius rruga “Tringe Smajli”.
Banesa ka 46 m2 eshte ndertim I ri dhe eshte ne katin e pare ,eshte mobiluar dhe ka kete perberje Kuzhine me sallon ,Shapjz,Banjo,Koridor te gjere dhe Ballkon te gjere.
Banesa jepet vetem per persona me Pune ne Prishtine ose per Qifte.
Tel 049 756 400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim