Banesen në lagjen Ulpiana te banesat e Ju Progra..

Shitet nga: Salih 26 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen në lagjen Ulpiana.
Banesa gjendet në kompleksin e "Ju Programit" me siperfaqe 41 m2 kati i parë (I-rë).
Posedon:sallon dhe kuzhinë të ndara nga njera tjetra,koridor,banjo dhe ballkon.
Me mundesi te shfrytezimit per biznes pasi gjendet ne katin e I-rë. Nr.tel: 049/792-520
Cmimi:1300 Euro për m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim