Banesen ne Aktash Prishtine

Shitet nga: bashkim 11 Maj 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.Hajrullah Abdullahu. Prishtine
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Aktash Prishtine afer servisit te ,,OPEL,, Rakovica.Banesa është ne katin e 4(katër),ka ashensor.Banesa ka 2 dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,banjo wc,shpajz dhe nje ballkon, Cmimi është 850 euro per m2(i negociueshëm).Per informata lajmerohu ne tel 044259573.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim