Banesen ne Arberi

Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 28 Mar 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: e Arberi(Dragodan) perballe hotel "Adria"
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Arberi(Dragodan) perballe hotel "Adria".Banese eshte ne katin e 2 dhe ke siperfaqe 54m2.Ka 1 dhome gjumi,sallonin me kuzhine,ballkonin dhe nje shpajz.Ka pamje nga qyteti.Ka leje ndertimi dhe eshte e gatshme per banim.Qmimi 40000.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim