Banesen ne Bregun e Diellit - tek ambulanta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Banesa 03 Gsh 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne Bregun e diellit (ndertim i vjeter), Zona e Lindjes,
Banesa gjindet afer baneses se Presidentes, në katin e pare përball Rruges B. E pershtatshme poashtu per zyre, ordinance etj.

85 m2 neto,(siperfaqe te shfrytezueshme mbi 95 m2)

2 dhoma gjumi
sallon
kuzhine me trapezari
banjo
ballkon
ngrohje qendrore me Termokos
lokacioni shume atraktiv, me hapesire te madhe per parking dhe rekreacion.
cmimi:95 000 euro

agjensioni KALABRIA
tel: 044 173 593, 044 442 969


facebook:agjencionikalabria@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim