Banesen ne Lagjen Ulpiana ne Prishtine

Shitet nga: Haliti 24 Krr 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen Ulpiana ne Prishtine.Banesa eshte ne mes te shkolles fillore Hasan Prishtina dhe Qerdhes se femijve Fatosat.Banesa eshte ne katin e 4 dhe eshte komplet e renovuar,dyer,dritare te plastikes me roletne,etj etj.Rezervuar Uji,hidrofor,dy dhoma gjumi,sallonin,kuzhina,trapezaria,ballkoni si dhe koridori ne hyrje qe eshte i perbashket eshte rreth 20m2,Baneses mund te i behet edhe nje dhome fjetje brenda kesaj hapesire ,Banesa eshte e leshuar me qera 350 euro per muaj.Banesa ka 76.5 m2 ne dokumente.Qmimi 1200 Euro per m2
Per me shum ne numrat e telefonit:

0037744-142-579 viber
0037744-219-969 viber
0038649-780-581
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim