Banesen ne Lakrishte

Shitet nga: Naseri 04 Qer 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Lakrishte ne katin e 6.
Banesa posedon sallon te madh+2 dhoma gjumi,korridor,banjo,shpajz,2 ballkona,
Banesa e ka pamjen ne dy anet, perpara dhe permbrapa.
Qmimi 1200e per m2.
Viber +386 49 695 757
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim