Banesen ne Prishtine, ndrrim me veture urgjent

Shitet nga: Ardi 26 Shk 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim banese ne Prishtine, lagjia e spitalit pas celsi pointit, 51m2 dhe ka dhome gjumi, dhome ndeje, kuzhin, shpajz, banjo etj.
Kati perdhese, menjeher mbi podrum, ndertim i ri, e gjith ndertesa eshte 5kate plus podrumi.
Ne kete lagje gjindet eulexi, Qendra spitalore, fakulteti i mjekesise, fakulteti teknik, arkivi i kosoves, ministria e tregtise etj.
Qmimi 40mije euro, pranojm nje veture deri ne 5-6 mije euro
Te gjithe dokumentacioni ne rregull, pronesia bartet shpejt.

Banesa shitet urgjent dhe ju lutem vetem bleres serioz.
045611723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim