Banesen ne dardani te prishtines lagja santea-pr..

Shitet nga: rexhep 06 Pri 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
shes banesen te santea dardani eshte me flete poseduese ne emrin tim ,banesa ka kete renditje salloni+kuzhina me qendim ditor eshte ndaras nga salloni ,dy dhoma te fjetjes korridori ,banjo +bodrumi eshte i shfryzuem sepse eshte i paster eshte ne katin e 10 ashensori punon nonstop , eshte hyrja ma e mirembajtur dhe e paster ne kompleksin e santes i ka 76m bruto dhe 66 m neto .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim