Banesen ne lagjen Tophane.

Shitet nga: Uran 13 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen Tophane.Bnesa posedon 2 dhoma te medha te gjumit,sallon te madh dhe kuzhin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim