Banesen ne prishtine

Shitet nga: mena Shehu 13 Shk 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtine ne Tophane rruga Lidhja e Lezhes, dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine, banesa eshte e mobiluar. Kati 5 me lift, me leje ndertimi. Shitet urgjentisht. Mund te shitet edhe pa mobile. Mundesi edhe nderrimi me banese ne Fushe Kosove. Kontakt 044 188 557, Cmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim