Banesen te STANDARDI ne Bregun e Diellit.

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 874 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 49 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shesim banesën (plus garazhën) që gjendet te Bregu i Diellit 2, Mat 1, kompleksi “Dafina” i banesave të reja të ndërtuara nga kompania STANDARD.
Banesa shitet me mobile. Shitja e garazhës është opcion.
Banesa ka këtë sipërfaqe:
- banesa (dhe ballkoni): 41.90 m2 (sipërfaqe neto) * EUR 1,000 = 41,900 dhe
- terrasa 6.76 m2 (sipërfaqe neto) * EUR 440 = 2,974.
GJithsej: EUR 44,874.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim