Banesen te banesat e bardha

Shitet nga: M.M Prishtina 20 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen te banesat e bardha ne lagjen bregu i djellit 45 m2 e renovuaar komplet kati i pare 1 dhome gjumit dhe nje kuzhine ka parking per vetura afer qerdhja qmimi si tmirremi vesh vetem blers serjoza 044799448 049224524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim