Banesen tridhomshe (nd. i vjeter) perballe sh. G..

Shitet nga: Kim 14 Krr 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

71 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte Tokbashqe, perballe shkolles fillore 'Gjergj Fishta', eshte ndertim i vjeter dhe e renovuar teresisht. Banesa eshte ne katin perdhese dhe eshte mjaft mire e organizuar, bruto rreth 70 metra katror, posedon sallonin me kuzhine dhe dy dhoma te medha te fjetjes si dhe podrumin.
Eshte ne pjesen me atraktive te qytetit, eshte qetesi, te gjitha afer, 10 minuta kembe deri ne Shesh, ajri i paster dhe pothuaj ngjit me parkun dhe parkun e lodrave ne Tokbashqe.

Parking te mjaftueshem, hapesira perreth e shtruar ne kocka vitin e kaluar dhe gjelbrim rreth saj.

Banesa mund te shfrytezohet edhe per afarizem. Dokumentacioni plotesisht i rregullt.

Cmimi i baneses eshte 71 000 euro me mobile, 68 000 pa mobile.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim