Bashkebanuese

Shitet nga: Era 07 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Kerkojme dy bashkebanuese tek Sllovenia sportit. Kushtet per banim jan shume te mira. Numrat kontaktues 049 131 139 dhe 044 979 478. Cmimi per person eshte 70 euro. Ne foto mund te shihni sallonin me kuzhine i cili mbetet i lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim