Blej Banes me dy dhoma te gjumit

Shitet nga: Dardan 18 Jan 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes per blerje, me 2 dhoma te gjumit ne Prishtine dhe Fushe Kosove rreth 30000 Euro vlere.

Ju lutem, me kontaktoni mes emailit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim