Blej Banes me ndrim me shtepi

Shitet nga: Adem 23 Pri 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Blej Banes me dy/tri dhoma gjumi , sallon me kuzhin 90-110m2 te jete me fletposeduse.
Mundesit e pageses me ndrim dhe pare sipas marveshjes .


Per ta pare shtepine ky eshte linku ;

http://www.merrjep.com/Listing/AdDetail/Index/2234906-SHTEPIA-NE-PRISHTINE-MUNDESI-NDRIMI-ME-BANES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim