Blej Banes ne Prishtine dhe Fushe Kosove me Rata

Shitet nga: Egzon 19 Dhj 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Pristine,Fushe Kosove
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa duhet te jete e vogl ekonomike ,me qmim te Arsyshem pagesa me 30-40 % Kesh pjesa tjetr me Rata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim