Blej banesë në kompleksin "Royal"

Shitet nga: Bleresi 18 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Kërkoj banesë në kompleksin "Royal" në lagjen Mati 1 me sipërfaqe rreth 80m2, me sallon dhe 2 dhoma gjumi ndërsa kati nuk ka edhe shumë rëndësi.

Mund të më shkruani edhe në Viber në këtë numër:


+377 44 809 272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim