Blej banese ne Dardani/Ulpiane 35-65m2 me cmim r..

Shitet nga: Privat 02 Pri 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Dokumentet te jene ne rregull, mundesisht e renovuar dhe mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim