Blej edhe TI

Shitet nga: liridona Sot 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga Enver Maloku
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten Banesat ne Kompleksin HIG - Hoxha Invest Group

Paguaj 10% me lidhje te kontrates dhe pjesen tjeter me rata mujore deri 25 vite

Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine Banesa :73 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Sallon me kuzhine
Banesa: 79 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 81 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 83 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 87 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 91 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 115m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 119m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine.

Te gjitha keto Banesa mund te FINALIZOHEN sipas KERKESES dhe SHIJES SUAJ dhe per krejt kete nuk keni nevoj te shtoni asgje ne ÇMIM.

Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: #Liridona Mustafa
049 105 203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim