Bleni Banesat me Kualitet te Larte

Shitet nga: BURIM 04 Mar 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Siperfaqet e banesave ne dispozicion jane: 75.76m2 Neto, 77.02m2 Neto, 53.34m2 Neto,

Kompleksi ndërtimor është një kompleks afarist-banesor i projektuar për t’i plotësuar nevojat dhe dëshirat e të gjithë residentëve potencial. Hartimi i projektit për këtë Kompleks është bërë në përputhje të plotë me kriteret e dhëna në Planin Rregullativ MATI 1 dhe me leje ndërtimore të aprovuar nga Drejtoria e urbanizmit të Komunës së Prishtinës.
Lokacioni
Komplesi është pjesë e Bllokut “B6”,që rrethohet nga rruga e vjeter Isa Kastrati dhe rruga e re e zgjeruar Isa Kastrati. është në tërësi i rrethuar me rrugë, gjë që mundëson casje të shpejtë dhe të lehtë në brendësi të kompleksit. Rrugët rrethuese janë të dy kategorive me indin e vjetër të rrugës Isa Kastrati të gjerësise 6m’ me dy korsi ndërsa rrugët e reja të projektuara janë rrugë të një kategorie më të lartë me gjerësi prej 18 m’ dhe me 4 korsi.

Gjithashtu nga sipërfaqjqa e tërësishme prej 78 ari, vetëm 35 ari është sipërfaqe e mbuluar me ndërtim, që mundëson hapësirën tjetër të shfrytëzohet për gjelbërim, lojëra të fëmijëve dhe shtigje për ecje.per detaje shtes mund te na kontaktoni ne çdo kohe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim