Bleni Banesen që gjithnjë e keni ënderruar MATI1

Shitet nga: BURIM 30 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shiten banesa ekskluzive ne mati1 te shkolla pavaresia

Banesat
Ekzistojnë dimensione dhe modele të ndryshme të banesave duke filluar me kuadraturat prej 61m², 66m², 75m², 85 m², 87m², 87.2 m² dhe 113.3m2 me perzgjedhjen e materialeve si vijon:
1.Dera e hyrjes e Blinduar
2. Dyert e dhomave me garancion 5 vjeqar
3. Dyshemeja me Parket Mozaik 8mm
4.Keramika dhe Sanitaria te percaktuara nga Bleresi
5.Dritaret PVC me izolim akustik derin ne 80db ( gjermane TROCOL) me roletne 5 vite garancion
6. Nxemje Qendrore autoktone me rryme dhe mundesi kyqjeje ne ngrohtore te qytetit
7. Internet kabllovik dhe rrjeti i telefonis fikse
8 Muret ndarese mes apartamenteve jane (sendviq) mure me izoli akustik
9. fasada me izolom akustik dhe garancion te perjetshem
si dhe shume materiale cilesore te hapsirave te perbashketa me mirembajtje e shume vlera te tjera gjithashtu.

Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë . Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furniture vendore dhe ato të jashtme, duke selektuar vetëm brendet e njohura dhe të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.

Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese.
per Informacione shtes mund te kontaktoni ne tel:+37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim