Bleni Banesen qe keni enderruar ne Qender LAKRISHT

Shitet nga: BURIM 14 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Lokacioni për ndërtim është në zonën e qendrës së ngushtë të qytetit të Prishtinës, respektivisht ne LAKRISHT
Lokacioni është i i rrethuar në 3 anët me rrugë të kategorive të ndryshme. Sipërfaqja e parcelës e mbuluar me ndërtim është 25 %, kurse pjesa tjetër është bulevardi, parku, shetitoret dhe rekreacioni Të vetmet automjete që mund të hyjnë në kompleks janë ato të shërbimit emergjent. Furnizimi i lokaleve bëhet vetëm brenda orarit: 07:00 deri 09:00 dhe vetëm ditëve të punës Edhe kjo qasje është e rregulluar me access card/chip.

Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë . Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furniture vendore dhe ato të jashtme, duke selektuar vetëm brendet e njohura dhe të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.

Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese.
per Informacione shtes mund te kontaktoni ne tel:+37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim