Blihet banes lagjen mat1..

Shitet nga: banes 22 Shk 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
blej banes dhe nderrooj lagjen mat 1 afer banesave te lin projektit per rreth tyre diku dmth ne rrugen b banesa duhet te i ket keto karakteristika te ket 3 dhoma gjumi te ket nje sallon me kuzhin banjo wc taras mundesisht deri ne katin e 5 dhe nese ma merrni banesen time e cila asht po tek banesat e linprojektit banesa eshte 65 metra katror ka sallon me kuzhin ka dhom gjumi taras shpajz dhe eshte ne katin e 1 qe mund te shfrytezoni per zyre ordinanc banim edhe per qfare do lloje biznesi dhe ka dokumenatcion te rregullt. nese jeni ineteresuar mund te me shkruani email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim