Bnesa 2 dhomeshe 68m2 Kati 4 Arberi

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Pri 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe 68m2 kati 4-tër, në lagjen Arberia, mbi ministrin e shëndetsis. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar.


Çmimi: 48.000€


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim