Bregu Diellit Banesat e Inxhinjeringut shiten dy..

Shitet nga: Mali Shillova 17 Mar 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Bregu Diellit Banesat e ingjinjeringut shiten dy banesa njera eshte me sip prej 83m2, dhe tjetra me sip prej 120m2. Penthaus. Sipas marrvshjes. nr -044735776 ose 044261915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim