Bregu i Diellit II, shitet banesa 35m2- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 34 m2
Komuna: Prishtinë
Bregu i Diellit II, shitet banesa 35m2, perdhese, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Banesa eshte ne gjendje standarde. Çmimi: 33.000 euro. Tel.045 50 20 40 (shifra jonë 7234)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim