DURRES shitet apartament 1+1=62m/2 - 31.000 EURO

Shitet nga: gersi 16 Nën 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Apartamenti ndodhet pran Kavalishences dhe "Hotel Majestik" ....... vetem 30 metra larg detit ...... disponon Hipoteke (certifikate pronesie)
kati-4,
orjentim - lindje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim