DY BANESA NË ULPIANË

Shitet nga: Simon 24 Shk 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

144 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
SHITEN DY BANESA NË ULPIANË TË BANESAT E OFICERVE ME SIPËRFAQE TË PËRGJITHSHME 120.25m2, NJËRA NË KATIN 1, ME SIPËRFAQE 66.78m2, DHE TJETRA PËRDHES ME SIPËRFAQE 53.57m2, TË RENOVUARA EXTRA, SHITEN BASHKË DHE NDARAZI, ÇMIMI 144.300Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim