Dardani -Leshohet banesa me qera

Shitet nga: Adnan 22 Pri 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon:

Sallon,
kuzhin,
2 dhoma gjumi,
banjo,
koridor,
ballkon.

Gjendet afer qerdhes dhe shkolles fillore Dardania, ngrohesit jane te lidhur me Termokosin.

Eshte ne dispozicion prej dates 11 Maj 2015.

Cmimi i diskutueshem,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim