Dardani, shitet banesa 54,30m2, perdhese- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 16 Nën 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Dardani, te Bashkesia e Trete Lokale, shitet banesa 2,5 dhomshe, siperfaqes prej 44,62m2, por faktikisht ka 54,30m2, perdhese, me nxehje qendrore te Termokosit dhe me 1 ballkon. Banesa eshte e rinovuar. Çmimi: 72.000 euro. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim