Dardani, shitet banesa 56m2- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 16 Nën 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Dardani, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 56m2, në katin e VII-te, me nxehje qendrore te Termokosit dhe me 1 ballkon. Banesa eshte e mobiluar dhe banjo eshte e rinovuar. Çmimi: 60.000 euro. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim