Dardani, shitet banesa 60m2- ECOIMPEX-6999

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 07 Shk 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Rr.Bill Klinton, shitet banesa prej 55,85m2, por faktikisht ka 60,55m2, ne katin e III-te, me nxehje qendrore, dhe 2 ballkone brenda. Banesa nuk eshte e rinovuar. Çmimi: 77.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 6999

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim