Dardani, shitet banesa 61m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 16 Nën 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Dardani, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 61m2, ne katin e VI-te, me nxehje qendrore te Termokosit dhe me 1 ballkon. Banesa i ka te rinovuar dyshemene (llaminat), dritaret dhe ka izolim te jshtem. Çmimi: 1.300€/m2. Tel. 045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim