Dardani, shitet banesa prej 53m2 - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 16 Nën 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Dardani, shitet banesa siperfaqes faktike prej 63m2, ne katin e III-te, me nxehje qendrore te Termokosit dhe 1 ballkon. Banesa eshte ne gjendje standarde. Çmimi 85.000 euro. Tel. 045/50 20 49 ose 045/50 20 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim