Dardani banesa 75m2- ECOIMPEX -5104

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 07 Shk 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Ne Dardani - Kurriz, shitet banesa 2,5 dhomshe, siperfaqes prej 37m2, por faktikisht ka 75m2, ne katin e II-te, me nxehje qendrore dhe eshte e rinovuar dhe e mobiluar bukur. Çmimi: 80.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 5104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim