Dardani banese me qira- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Ne Dardani, leshohet me qira banesa siperfaqes prej 40m2, kati i V-te, me nxehje qendrore. Banesa ka kete strukture: 1 dhome dites (5m x 4m), 1 dhome fjetjes (3m x 4m), 1 kuzhine te veçante, 1 banjo dhe 1 korridor. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson te gjitha kushte per banim. Ashensori eshte me kartel dhe rregullisht punon. Qiraja eshte 130 euro/ muaji dhe paguhet pernjehere per 2 vite. Ne çmimin e qirase nuk jane llogaritur shpenzimet (rryma, uji, nxehja, berllogu). Kerkohet edhe pagesa e depozitit prej 260 euro. Tel.045/ 50 20 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim