Dardani shitet banesa 2,5 dhomshe - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 16 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Dardani, shitet banesa 2,5 dhomshe, siperfaqes prej 80m2, ne katin e IV-te, me nxehje qendrore te Termokosit dhe 1 ballkon. Banesa eshte ne gjendje standarde dhe ka mundesi te mbindertimit. Çmimi: 1.200€/m2. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim