Dardani shitet banesa 57,70m2- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 16 Nën 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 57.70 m2
Komuna: Prishtinë
Dardani, rr. B.Klinton, shitet banesa prej 57,70m2, me katin e VIII-te, ne gjendje standarde dhe me nxehje qendrore te Termokosit. Çmimi: 80.000euro. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim