Dardani shitet banesa 65m2- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 16 Nën 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Dardani, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 65m2, ne katin e III-te, me bodrum, nxehje qendrore te Termokosit dhe 1 ballkon. Banesa eshte e rinovuar ne teresi. Çmimi: 110.000 euro. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim