Dardani shitet banesa 71m2 - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 16 Nën 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Dardani, afër Bashesise se trete lokale, shitet banesa 2 dhomshe, sipërfaqes 63m2, por faktikisht ka 71m2, në katin e IV-të, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Banesa eshte e inovuar dhe e mobiluar në tërësi shume bukur. Çmimi sipas marreveshjes. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim