Deluxe Apartament nga Lalzit Bay Resort & Spa-Ti..

Shitet nga: Personi Kontaktues 29 Maj 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

91 793 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Deluxe Apartament ne shitje nga Lalzit Bay Resort & Spa (Gjiri i Lalzit) posedon Sipërfaqen prej 55,5 m2, Kati I, jë zonë të hapur i cili përfshin një zonë lounge dhe një zonë kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, ballkon, dhe 1 hapësirë parkimi.

çmimi është 91.793 EUR.

Te peshku i artë: D e produktit :60173
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim