Dhoma & Banesa me qera ne qender, ditore, javore..

Shitet nga: Shpend 22 Pri 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Dhoma & Banesa me qera ne qender, ditore, javore dhe mujore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim