Dhoma me qera ne Prishtine

Shitet nga: avdyli 04 Pri 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje dhome me qera per meshkuj dhoma eshte e mobiluar dhe ka hyrje te ndare si dhe uje dhe Wirless 24 ore gjindet afer FURRA QERIMI 2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim