Dhome me qera banesa ne Dardani

Shitet nga: Nurije 09 Shk 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Dardani.

Dhoma leshohet me qera per dy (2) studente/femra. Eshte ne katin e pare. Shume mire e rregulluar. Kuzhina dhe banjo e perbashket me pronaren/femer.

Cmimi per muaj 50 EUR per person. Kurse faturat e rrymes dhe ujit paguhen ndahen ne tre (3) pjese.

Numrat kontaktues: 044 328 832 dhe 038 551 444.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim