Disa Banesa ne Arberi te Komuna e re

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet Disa banesa ne Arberi te Komuna e re nga Pronari i Tokes ( Banesat e Tregtis ) siperfaqe te ndryshme 64m2 84m2 dhe 120m2 qmimi fillestar 850 per m2.Agjensioni Future invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim