Duplex Pent House 142m2 në shitje në Dragodan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 17 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Tregtia C3
Sipërfaqe: 142 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Duplex Pent House 142m2 në shitje në Dragodan – Arbëri.
Banesa gjendet në kompleksin Tregtia C3 është tërësisht e mobiluar me mobilje të reja të një kualiteti të lartë dhe shije të veçantë, ka gjithsej 123m2 banim, 19m2 terasë dhe është në katin e VIII-të.
BANESA ËSHTË E LËSHUAR ME QIRA 1300Euro/muaj.
Banesa ka këtë renditje:
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Terasë 19m2
1. WC
1. Koridor

Kati i II-të:
2. Dhoma gjumi (me mundësi zgjerimi në 3 dhoma gjumi)
2. Banjo (njëra në dhomë gjumi)
1. Biblotekë dhe hapësirë pune

Banesa gjithashtu posedon edhe GARAZHË, LIFT, KAMIN ME DRU, UJË 24/7 si dhe drita emergjente.

ID e shpalljes: 10160

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim